Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız saç ekimi ; günümüzde saçlarını kestirmeyen, özellikle bölgesel dökülmelerinde yani ön bölgede ya da sadece üst bölgede ya da tıraş olmak istemeyen kişilerde tercih edilen yöntemdir.

Tıraşsız Saç Ekimi Nasıl Uygulanır?

Tıraşsız saç ekiminde greftler yada saç kökleri sayısı önemlidir. Operasyon öncesinde kişiden saçlarını biraz uzatmaları istenmektedir. Kişiye özel tedavi gerektirdiği için saç ekimini etkileyen faktörler değişiklik gösterir.

Bölgesel traşsız saç ekimi çok fazla açıklığı olmayan ve çok fazla açıklığı olmayan ekimler için uygundur.  Ama traşsız saç ekimi tekniği, daha fazla greft ihtiyacı olan saç ekimi yapmak isteyen erkekler için uygun olmayabilir.

Saç Ekimi Avantajları Nelerdir?

Uzun saçlı insanlar saçlarını kesmeden kısa saç fobisi yaşamazlar. Operasyondan sonra saç ekimi yaptırdığını kimse anlamadan günlük hayatına devam eder. Günlük hayata dönüş çok daha hızlı olur.  Kadınların saçlarının ortalama boyuta ulaşması için yıllarca beklemesini engeller. Saç ekimi ihtiyacı kişinin açık bölgesine ve saç yoğunluğuna göre belirlenir.

Traşsız Saç Ekimi Fiyatları

Traşsız saç ekimi fiyatları ekim yapılan alanın büyüklüğüne, yoğunluğuna ve işlem sırasında kullanılan tıbbi ekipmanlara göre değişmektedir.  Buna bağlı olarak traşsız yöntem daha yüksek maliyetlidir. Bunun sebebi ise yüksek teknik ve beceri gerektiren bir uygulama olmasıdır.

Traşsız saç ekimi alanında kendini kanıtlamış Clean Hair Aesthetic ile hayalinizdeki saçlarınıza kavuşmanız artık mümkün.

 Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın!

Add a Comment

Your email address will not be published.

TurkishEnglishGermanFrenchSpanishArabic