DHI Saç Ekimi

DHI SAÇ EKİMİ

DHI Saç Ekimi kanal açma işleminden geçmediği için alınan saç kökleri tek tek choi adı verilen özel kaleme konularak kanal açma işlemi ile ekim aynı anda gerçekleştirilir. Yani kanal açma ve ekim işlemi tek seferde yapılır.

DHI saç ekimi teknolojisi ½ yıldır ülkemizde , ve daha da yaygınlaşıyor. Diğer ekim tekniklerinde olduğu gibi DHI Saç Ekim içinde deneyim çok önemlidir. Yapan kişinin ellerini kullanma alışkanlığı olmalı ve dokuyu iyi anlamalıdır. Süreç uzun ve zor olduğu için daha hassas ve sabırlı olunmalıdır. Clean Hair Clinic olarak ekim yaptığımızda o gün başka bir ameliyatımız olmaz. Tüm yoğunluğumuzu size veririz.

Ağırlıklı olarak sıkılaştırma işlemleri için bu saç ekim tekniğini öneriyoruz. Bu teknik, kişinin saçları tamamen dökülmemişse veya saçlarını tıraş etmek istemiyorsa idealdir. Ancak tamamen kelseniz Clean Hair Clinic olarak önerilmemektedir.

DHİ Saç Ekimi tekniği için kişinin uygun olup olmadığını kişin mevcut saç kök yapısı belirler. Teşhisi doğru koymak önemlidir.

DHI Saç Ekimi Fiyat

İstanbul saç ekim merkezleri arasında yer almakta olan ClearHair Clinic; danışanlarının
sağlığını  her daim ön planda tutarak;doğru ve uygun fiyatlı bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Saç ekimi yöntemine bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermekle birlikte 2022 fiyatlarımız için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Dhı saç ekimi yaptıranların yorumları için web sitemizi ziyaret ederek; öncesi&sonrası sayfamızda yer verdiğimiz görsellere göz atabilir veya bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımı Takip Etmeyi Unutmayın!

Add a Comment

Your email address will not be published.

TurkishEnglishGermanFrenchSpanishArabic